Jak se vám líbí

obálky historických romantických knížek? Zahlasujte si tady:

 

Pokud v anktetě nenajdete toho vašeho nejestetičtějšího či nejmalebnějšího vydavatele, nebo cítíte potřebu k tomu něco dodat, směle využijte komentářů.9 komentářů u „Jak se vám líbí

  1. Mě přijdou mimo skoro všechny. V knize je blonďák a černovláska, na obale brunet a a zrzka. Vinou se k sobě jako břečťan ke zdi v úplně nemožných pózách, v oblečení, které si zapomněli obléknout a které občas neodpovídá době, ve které se má příběh odehrávat. Jo obrázek je sice hezký, jenže jsou tak nějak všechny stejné. Když si má pak člověk tu knihu vybavit, splývá mu to dohromady. Osobně dávám přednost nefigurálním obálkám ve stylu některých anglických vydání Jennifer Blake, nebo treba J. Deveraux.

  2. 1.Domino a 2.Ikar – o obálkách jako má třeba anglické vydání J.Quinnové si můžeme nechat jenom zdát. Včera jsem viděla reedici Coulterové a na té se vyřádili (růžová nám ještě víc zrůžověla…)až jsem se osypala – mám pocit, že v cizině je trend knihy jakoby „maskovat“, dát rozmazaný, náladový obrázek – už dlouho jsem u těch hitových spisovatelek neviděla podobnou obálku jako mají ty z Moby (i když památné obálky s Fabiem taky nebyly špatné :-))).

  3. Ance – mě se ty starý baronetí obálky s oválem docela líbily… Ale teď je mají opravdu nehezký

  4. Jako bez urážky, ale Baronet má hrozný obálky, jen o něco líp na tom je Ikar, ale taky blbý. Určitě Domino je z těhle nej.

  5. BTW tuhle jsem zkoumala stránky vydavatelství Moba… Samá zakloněná slečna s ňadry dmoucími a nad ní se sklání ňákej cápek, asi aby jí vyndal smítko z oka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..