Jak se vám líbí

obálky historických romantických knížek? Zahlasujte si tady:

 

Pokud v anktetě nenajdete toho vašeho nejestetičtějšího či nejmalebnějšího vydavatele, nebo cítíte potřebu k tomu něco dodat, směle využijte komentářů.O autorovi: Renka (512 článků)

To já jsem před lety založila blog Renčina červená knihovna. Jsem administrátorka a zároveň autorka recenzí. Nejraději mám historické romance, nejlépe z regentské Anglie, ale nepohrdnu ani tvrdými skotskými válečníky na bujných ořích. Čtu ale téměř všechno.


Článek napsala Renka dne 24.5.2007 v 11:13 a je zařazený do rubriky ANKETA. Můžete sledovat komentáře k tomuhle článku pomocí RSS 2.0 feed. POD TÍMTO TEXTEM MŮŽETE ZANECHAT KOMENTÁŘ. Pinging: off.

Komentáře k článku “Jak se vám líbí”

 1. Senza Jenka podotýká:

  Mě přijdou mimo skoro všechny. V knize je blonďák a černovláska, na obale brunet a a zrzka. Vinou se k sobě jako břečťan ke zdi v úplně nemožných pózách, v oblečení, které si zapomněli obléknout a které občas neodpovídá době, ve které se má příběh odehrávat. Jo obrázek je sice hezký, jenže jsou tak nějak všechny stejné. Když si má pak člověk tu knihu vybavit, splývá mu to dohromady. Osobně dávám přednost nefigurálním obálkám ve stylu některých anglických vydání Jennifer Blake, nebo treba J. Deveraux.

 2. Jana podotýká:

  1.Domino a 2.Ikar – o obálkách jako má třeba anglické vydání J.Quinnové si můžeme nechat jenom zdát. Včera jsem viděla reedici Coulterové a na té se vyřádili (růžová nám ještě víc zrůžověla…)až jsem se osypala – mám pocit, že v cizině je trend knihy jakoby „maskovat“, dát rozmazaný, náladový obrázek – už dlouho jsem u těch hitových spisovatelek neviděla podobnou obálku jako mají ty z Moby (i když památné obálky s Fabiem taky nebyly špatné :-))).

 3. Ance podotýká:

  Ty starý jo, ale teď…

 4. podotýká:

  Ance – mě se ty starý baronetí obálky s oválem docela líbily… Ale teď je mají opravdu nehezký

 5. Ance podotýká:

  Jako bez urážky, ale Baronet má hrozný obálky, jen o něco líp na tom je Ikar, ale taky blbý. Určitě Domino je z těhle nej.

 6. Lenka podotýká:

  ja dávam jednoznačne DOMINO…

 7. podotýká:

  Šilhavej cápek, no to je tedy romantika 🙂

 8. mausi podotýká:

  jo, jedním okem hledá smítko a druhým čumí do výstřihu

 9. podotýká:

  BTW tuhle jsem zkoumala stránky vydavatelství Moba… Samá zakloněná slečna s ňadry dmoucími a nad ní se sklání ňákej cápek, asi aby jí vyndal smítko z oka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEZAPOMEŇ odkliknout, že nejsi robot, pokud jsi tu bez přihlášení.
Pro vložení hvězdičky stačí napsat :mrgreen:

*